У Токмацькому районному відділі Міграційної служби паспортизовано велику ромську родину

У Токмацькому районному відділі Міграційної служби паспортизовано велику ромську родину

Людина без документів – це людина без прав та обов’язків, невидима для держави. Відсутність ідентифікаційних документів призводить до порушень прав людини та зростання злочинності. Саме тому та з метою реалізації державної політики з питань забезпечення прав, свобод і інтеграції національних меншин, в Міграційній службі Запоріжчини проводиться робота, щодо документування осіб ромської національності.

Так, днями, у Токмацькому районному відділі Міграційної служби паспортами громадянина України було документовано одночасно 8 ромів, серед яких велика родина – мама, син та дві дочки.

На сьогодні частою проблемою в питанні оформлення паспортів особами ромської національності є відсутність у них свідоцтва про народження та документів, які підтверджують належність до громадянства України. Але ефективна співпраця та спільні зусилля Міграційної служби Запоріжчини, спеціалістів служби у справах дітей, правоохоронних органів та місцевих громад – зумовили постійне зростання кількості фактів успішного документування ромів в області.

З початку року, після проведення процедури встановлення особи та підтвердження належності до громадянства України, Токмацьким відділом УДМС ID-картками та закордонними паспортами документовано дев’ять осіб ромської національності.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *