У МЗС відкрили виставку «Світ добра та любові»

У стінах Міністерства закордонних справ відбулося відкриття першої персональної виставки юної талановитої художниці Дарьї Бубар під назвою «Світ добра та любові», приурочене 20-й річниці схвалення резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».

Відкриваючи захід, перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова наголосила, що ця резолюція стала першим кроком для визнання непропорційного впливу війни на жінок, а також важливості рівного та повного залучення жінок як активних учасниць процесу забезпечення миру та безпеки.

Еміне Джапарова зазначила, що невід’ємною частиною цього процесу є привернення уваги до теми захисту дітей у збройних конфліктах. Нашим головним завданням є запобігти порушенням прав дітей та забезпечити їхній захист.

До присутніх на заході звернулася також авторка робіт словами: «Це для мене прекрасна можливість показати світові, як я висловлюю мої ідеї і думки в своїх картинах. Цим я хочу показати всьому людству, що потрібно прагнути до миру і наповнювати наші життя добром і любов’ю. Я чекаю час, коли зможу безтурботно писати картини яскравими фарбами про те, як співають птахи, про мирне блакитне небо, про щасливе життя без війни, без болю, без трагедій».

Еміне Джапарова передала Дарьї Бубар вітального листа від міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, у якому глава МЗС висловив вдячність авторці за яскраву творчість.

Еміне Джапарова та генеральний секретар Організації ісламського співробітництва Юсеф Аль-Отаймін обговорили перспективи взаємодії між Україною та ОІС

Дмитро Кулеба запросив Францію взяти участь у роботі Кримської платформиДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *