У Кельменцях через погіршення епідемічної ситуації тимчасово припинив роботу підрозділ УДМС

У Кельменцях через погіршення епідемічної ситуації тимчасово припинив роботу підрозділ УДМС

Звертаємо увагу буковинців на зміни у режимі роботи Кельменецького РВ УДМС у Чернівецькій області, запроваджені у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та виявленням випадків інфікування COVD-19 серед працівників терпідрозділу.

З 06 листопада 2020 року у Кельменецькому РВ УДМС у Чернівецькій області, розташованому за адресою: смт Кельменці, вул. Чорновола, 1 тимчасово припинено надання адміністративних послуг. Водночас у підрозділі тимчасово призупинено роботу електронного сервісу «Електронна черга».

Видача раніше оформлених документів здійснюватиметься у вівторок, середу та четвер з 09.00 до 13.00 з обов’язковим дотриманням усіх санітарних вимог.

З питань оформлення документів мешканці Кельменецького району можуть звертатися до ближчих територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області – Хотинського та Сокирянського РВ.

Про відновлення роботи районного структурного підрозділу буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оновленнями нашої інформації на сторінці УДМС у Чернівецькій областіу мережі «Фейсбук» та на сайті ДМС України.

Довідки за телефоном: (03732) 2-01-93, телефон «Гарячої лінії» (0372) 55-04-61.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, та по можливості утриматися від відвідування Кельменецького РВ УДМС у Чернівецькій області. Перепрошуємо за завдані незручності.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *