У Харкові росіянину намагалися продати українське громадянство

На Харківщині контррозвідка Служби безпеки України затримала організатора нелегальної легалізації росіян в Україні.

“Контррозвідники СБУ виявили і блокували незаконну легалізацію росіян в нашій країні. За матеріалами слідства СБУ, в одному із задокументованих епізодів злочинної діяльності житель Харкова пообіцяв громадянину РФ, вихідцю з однієї з республік Північного Кавказу, безпідставно отримати українське громадянство”, — вказали у спецслужбі.

Підозрюваний, як вказано, гарантував клієнту виготовлення комплекту підроблених документів, які мали стати підставою для Державної міграційної служби оформити легальні національний та закордонний біометричні паспорти громадянина України. Вартість “послуг” становила 5 тисяч доларів.

“Співробітники спецслужби затримали організатора у передмісті Харкова після одержання замовником біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон у відділі ДМС”, – додали у СБУ.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 332 КК України тривають невідкладні слідчі дії. Організатора злочинної схеми затримано згідно зі ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Джерело: https://kriminal.tv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *