У форматі онлайн-конференції у Житомирі провели навчання для працівників Міграційної служби області

У форматі онлайн-конференції у Житомирі провели навчання для працівників Міграційної служби області

16 грудня в обласному Управлінні ДМС для держслужбовців структурних та територіальних підрозділів міграційної служби провели дистанційні навчання у форматі онлайн-конференції.

Розпочинаючи навчання, начальник Управління Анатолій Федорчук, акцентував увагу працівників УДМС на якісному наданні адміністративних послуг, уважному та ввічливому ставленні до громадян, неухильному дотриманні заходів безпеки при наданні відвідувачам відповідних адмінпослуг в режимі діючих карантинних обмежень.

У ході навчань були розглянуті дві теми, а саме: «Дотримання вимог Інструкції про порядок замовлення, закупівлі, постачання, обліку, зберігання, знищення та списання бланків документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, а також документів осіб, які звернулися за захистом в Україні» та «Порядок оформлення, обміну, видачі посвідок на тимчасове та постійне проживання іноземцям та особам без громадянства».

Працівниками дистанційно відпрацьовувались стандартні операційні процедури, які передбачені при прийнятті відповідних рішень, додатково вивчена нормативно-правова база, змодельовані відповідні алгоритми дій.

Управління ДМС у Житомирській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *