У Богунському райвідділі Державної міграційної служби Житомирщини розповіли, про надання громадянам нової адмінпослуги

У Богунському райвідділі Державної міграційної служби Житомирщини розповіли, про надання громадянам нової адмінпослуги

Сьогодні, 2 червня, до Богунського районного відділу Управління ДМС в області завітали журналісти регіонального Суспільного мовника телеканалу «UA:Житомир», щоб дізнатися як здійснюється надання нової адміністративної послуги, яка з 28 травня розпочата  у підрозділах Державної міграційної служби, Центрах надання адміністративних послуг, які надають послуги з оформлення біометричних документів та Центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Відтепер, для громадян нашої держави розпочато надання адміністративної послуги з оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків (ID-14). 

Як це зробити, які документи потрібні та скільки це коштуватиме – журналістам розповіла заступник начальника Богунського райвідділу Міграційної служби Житомирщини Лілія Іваницька.

Послуга з оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID -картки вперше з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків у підрозділах ДМС та ЦНАП надається безкоштовно.

Запуск послуги дозволить зменшити кількість візитів громадян до державних органів та заощадить їх власний час, оскільки відтепер відпадає необхідність відвідування Центру обслуговування платників податків для написання заяви та отримання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Управління ДМС у Житомирській області

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *