Сполучене Королівство підтримує концепцію Кримської платформи

27 жовтня відбулася зустріч першої заступниці міністра Еміне Джапарової з Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонз.

Під час зустрічі було обговорено важливість підвищення уваги міжнародної спільноти до кримського питання, а також бачення української сторони щодо створення та роботи Кримської платформи в умовах погіршення ситуації з правами людини в окупованому Криму та мілітаризації Росією Азовсько-Чорноморського регіону.

Еміне Джапарова поінформувала посла Великої Британії про субстантивні елементи Платформи, ініційованої Президентом України, а також висловила сподівання на активну участь в ній Сполученого Королівства. 

У свою чергу Мелінда Сіммонз висловила підтримку концепції Кримської платформи та готовність на подальші консультації з цього питання, додавши, що Велика Британія залишається відданою захисту суверенітету та територіальної цілісності України. 

Еміне Джапарова подякувала за тверду позицію британських партнерів щодо підтримки України як на двосторонньому рівні, про що засвідчив нещодавній візит Президента України до Великої Британії, так і в рамках міжнародних організацій.

Україна і Туреччина зміцнюють стратегічне партнерство

Дмитро Кулеба взяв участь в онлайн-зустрічі Міжнародної групи з координації допомоги жертвам рейсу PS752Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *