Щодо повідомлення Рахункової палати за результатами аудиту діяльності МЗС України у 2018-2019 роках

Аудиторська група Рахункової палати провела планову перевірку фінансово-господарської діяльності Міністерства закордонних справ України у 2018-2019 роках.

Аудит Рахункової палати – це корисний механізм, який дозволяє виявляти, усувати і, найголовніше, не допускати в подальшому недоліків в роботі МЗС.

МЗС України вже проаналізувало і усунуло низку виявлених недоліків. Зокрема, в частині підвищення ефективності бюджетного планування видатків, посилення контролю за дотриманням договірних зобов’язань суб’єктами господарювання.

МЗС України також проведе власні перевірки щодо інших виявлених Рахунковою палатою порушень та посадових осіб міністерства після ознайомлення з остаточною версією звіту та рекомендаціями.

МЗС України підкреслює, що прозорість і законність дій міністерства та його посадових осіб є основою подальшого розвитку і трансформації зовнішньополітичного відомства, аби МЗС розвивалося як сучасне і відкрите до взаємодії міністерство. 

20-а річниця резолюції 1325 «Жінки, мир та безпека» є нагодою розробити нові практичні кроки з виконання зобов’язань

Еміне Джапарова та генеральний секретар Організації ісламського співробітництва Юсеф Аль-Отаймін обговорили перспективи взаємодії між Україною та ОІСДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *