СБУ затримала 4 осіб, які масово “штампували” фальшиві паспорти

До злочинної групи входили експрацівники міграційної служби.

На Київщині та Житомирщині викрили банду , яка підробляла та продавала документи державного зразка.

Зазначається, що зловмисники облаштували два цехи з виготовлення документів у приватних будинках на Київщині. Двоє жителів області, а також двоє експрацівників міграційної служби з Житомирщини підроблювали паспорти, водійські й службові посвідчення, посвідчення учасника бойових дій, дипломи про вищу освіту, технічні паспорти та акти на право власності на землю.

Як повідомляють у СБУ, вартість “документів” за “повний пакет” становила 10 тис. доларів. Паспорт громадянина України коштував 1,5 тис. американських доларів, а ID-картка – вдвічі дорожче.

Зловмисники здійснювали незаконну діяльність упродовж року. Щомісяця їм вдавалося видавати підроблені документи до пів сотні клієнтів, зокрема й іноземцям. Під час обшуків правоохоронці вилучили 30 готових документів та 700 бланків для їхнього виготовлення. Також вилучили голографічні захисні елементи, підроблені штампи та печатки українських держустанов тощо. Вилучені докази направили на експертизу.

Наразі відомо, що правоохоронці відкрили 6 кримінальних проваджень за статтями про готування до злочину, шахрайство, виготовлення підробних голографічних захисних елементів, підроблення документів, співучасть у злочині та надання неправомірної вигоди службовій особі.
Джерело: https://zik.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *