Розвиток торговельного та інвестиційного співробітництва – запорука міцних відносин між Україною та Катаром

29 липня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв посла Держави Катар в Україні Гаді аль-Гаджрі.

Дипломати обговорили актуальні питання порядку денного українсько-катарських відносин, наголосивши на важливості поглиблення політичного діалогу на високому та найвищому рівнях. У цьому контексті співрозмовники домовилися опрацювати можливі терміни візиту Еміра Катару в Україну з урахування обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19 у світі.

Василь Боднар привітав участь катарських компаній в модернізації крупних інфраструктурних проєктів на території України, у тому числі морських портів. Сторони відзначили, що розвиток торговельного та інвестиційного співробітництва є ключовим пріоритетом у зміцненні відносин між Україною та Катаром. У цьому зв’язку було домовлено сприяти проведенню чергового засідання Спільної міжурядової українсько-катарської комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва.

Співрозмовники також наголосили на необхідності збільшення кількості прямих авіаперельотів між Україною і Катаром з метою заохочення ділових контактів та активізації співробітництва у туристичній і культурній сферах.

Україна ініціює переговори щодо укладення преференційної торговельної угоди з Єгиптом

Євгеній Єнін та Родріго Яньєс обговорили розвиток українсько-чилійського політичного діалогу, торговельно-економічного співробітництва та співпрацю у рамках міжнародних організаційДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *