Прикордонник врятував жінку, яка отримала осколкові поранення

На Одещині кілька селян знайшли три гранати «РГД-5», принесли їх додому та почали розбирати.

Надвечір 14 червня прикордонник Володимир Лісогор порався коло господарства на подвір’ї власного будинка у с. Дачне. Раптом Володимир почув вибух з сусіднього приватного помешкання.

Не вагаючись ані хвилини прапорщик Лісогор побіг до місця вибуху. Як виявилося, на подвір’ї молодики розбирали гранати «РГД-5», одна з яких здетонувала.

Від вибуху найбільше постраждала жінка літнього віку. Прикордонник негайно надав першу медичну допомогу потерпілій, викликав карету швидкої допомоги та Нацполіцію. Інші 2 гранати, що були в будинку, Володимир переніс у безпечне місце та огородив стрічкою.

За кілька хвилин приїхали швидка та поліція. Володимир Лісогор  розповів правоохоронцям про ситуацію, що сталася, та вказав, де знаходяться ще 2 гранати.

Недивно, що прикордонник оперативно зреагував на вибух, швидко надав допомогу постраждалій та унеможливив подальшу небезпеку, адже прапорщик Лісогор – учасник бойових дій, у 2015-2016 роках Володимир проходив службу на ОБПК «Золоте», також охоронець кордону має медичну підготовку.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов’язкове

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *