Про посилення взаємодії Міграційної служби з органами реєстрації актів цивільного стану

Про посилення взаємодії Міграційної служби з органами реєстрації актів цивільного стану

Говорили сьогодні на спільній робочій онлайн-нараді під головуванням керівника відділу Державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Тетяни Мехтієвої.

Участь в заході від Міграційної служби взяли заступник начальника Управління – начальник відділу у справах іноземців та осіб без громадянства Михайло Тихонський та заступник начальника відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Світлана Валієва.

Присутні обговорили питання співробітництва служб в частині обігу паспортних документів між відомствами та роботу з іноземними громадянами, а саме процедуру підтвердження законності перебування іноземців на території України на день державної реєстрації шлюбу та перевірку посвідок на постійне/тимчасове проживання за допомогою сервісу ДМС згідно з відомостями про недійсні документи.

Начальники територіальних підрозділів органів ДРАЦС, які були присутні на нараді за допомогою відео зв’язку, мали змогу поставити свої питання представникам УДМС, які стосувалися обміну запитами між службами.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *