Про підсумки роботи служби за 2020 рік та пріоритетні напрямки на 2021 рік говорили на розширеній нараді у Полтаві

Про підсумки роботи служби за 2020 рік та пріоритетні напрямки на 2021 рік говорили на розширеній нараді у Полтаві

В Управлінні Державної міграційної служби України в Полтавській області під керівництвом начальника Управління Сергія Шостака проведена розширена нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів УДМС області, на якій підвели підсумки службової діяльності за рік, що минув.

В умовах карантину нараду провели в онлайн-режимі у форматі відеоконференції.

У вступному слові начальник УДМС області поінформував про показники діяльності за минулий рік, наголосив на неухильне дотримання комунікаційного стандарту спілкування працівниками міграційної служби із громадянами та суворо застеріг від можливих проявів корупційних діянь.

Звернув увагу на надання якісної консультативної інформації громадянам та підвищення кваліфікації працівників служби, в частині вивчення діючого законодавства для покращення якості обслуговування громадян.

На нараді заслухали інформацію:

  • про якість надання адміністративних послуг територіальними підрозділами УДМС області за 2020 рік та проблемні питання, що виникають в роботі;
  • про організацію роботи територіальних підрозділів за минулий рік з питань реалізації Закону України «Про громадянство України», зокрема в частині оформлення матеріалів про громадянство;
  • щодо організації роботи територіальних підрозділів УДМС області за 2020 рік з питань оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам, наголошено на  здійсненні постійного контролю щодо належної ідентифікації осіб.
  • про підсумки роботи територіальних підрозділів за минулий рік з питань надання дозволів на імміграцію в Україну, продовження строку перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, а також документування біометричними посвідками.

Проаналізовано результати роботи територіальних підрозділів УДМС з протидії нелегальній міграції за звітний період та визначено завдання на 2021 рік. Наголошено на взаємодії з правоохоронними органами з питань організації протидії нелегальній міграції та посилення контролю за перебуванням іноземців на території обслуговування, виявлення серед них порушників міграційного законодавства.

Під час наради заслухані керівники по напрямкам роботи, поставлені конкретні терміни щодо усунення виявлених недоліків в їх діяльності. Підсумувавши результати праці за звітний період та обговоривши актуальні питання, учасники визначились із пріоритетними  напрямками роботи в наступному році.

Управління ДМС у Полтавській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *