Про головний документ українця говорили під час робочої зустрічі у Черкасах

Про головний документ українця говорили під час робочої зустрічі у Черкасах

Переваги паспорта громадянина України у формі картки обговорювали на робочій зустрічі в Управлінні ДМС України в Черкаській області міграційники з представницею Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зокрема, йшлося про нові послуги Міграційної служби ‒ оформлення паспорта громадянина України у формі картки вперше з одночасним присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків та внесення до безконтактного електронного носія (БЕН) ID-картки кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Обидві послуги у підрозділах Міграційної служби надаються безкоштовно.

Ідентифікаційний код зображений на зворотному боці ID-картки у зоні візуальної перевірки. Оскільки Верховна Рада надала податковому номеру на ID-картці таку ж юридичну силу, як і довідка про його присвоєння, українці можуть підтвердити свій податковий номер за допомогою ID-картки та свідоцтва про народження.

Головний спеціаліст Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина КРУТОУС зазначила, що питання оформлення біометричних документів є актуальним серед черкащан. Адже тільки за наявності документа, що посвідчує особу власника і підтверджує громадянство України, можливо реалізувати свої права, здійснити цивільно-правові угоди, банківські операції тощо.

Володимир УМАНЕЦЬ, Перший заступник начальника Управління підсумував, що оформити біометричні документи на Черкащині наразі нескладно. Усі територіальні підрозділи Управління (22 по області) оснащені необхідним обладнанням, а працівники служби володіють необхідними знаннями та вміннями. Затримок у виготовленні документів нині немає. А проконсультуватися з приводу отримання адміністративних послуг можливо засобами телефонного зв’язку, електронної пошти та навіть соціальної мережі Facebook. Вся необхідна інформація на офіційному сайті ДМС.

Управління ДМС у Черкаській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *