Представники місцевих телеканалів завітали до оновленого територіального підрозділу

Представники місцевих телеканалів завітали до оновленого територіального підрозділу

Протягом тижня сучасний офіс Хмельницького районного  відділу, який здійснює прийом громадян за новою адресою: вул. Кам’янецька, 47,  відвідали представники  різних телевізійних каналів міста.

Журналісти ознайомились із новими умовами діяльності територіального підрозділу, а також  із роботою працівників відділу під час  надання адміністративних послуг громадянам. Не залишилось поза увагою гостей процедура оформлення паспорта громадянина України нового зразка та паспорта громадянина України для виїзду за кордон мешканцям області.

Окрім цього,  телеглядачам розповіли про порядок реєстрації особи  до електронної черги шляхом запису через офіційний сайт ДМС України, через термінал, що знаходиться у приміщенні підрозділу або ж за допомогою електронного QR-коду, який розміщено на інформаційних стендах відділу та у місцях вільного доступу громадян, за допомогою якого особа може власноруч та за лічені хвилини записатись в онлайн чергу.

По завершенні сюжету, представники телеканалу  оцінили  комфортні умови прийому громадян та одночасно отримали позитивні відгуки від відвідувачів, які перебували в приміщенні на той час в районному відділі.

Управління ДМС у Хмельницькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *