Працівники УДМС Хмельниччини виявили підроблений документ у іноземної громадянки

Працівники УДМС Хмельниччини виявили підроблений документ у іноземної громадянки

До працівників Міграційної служби області звернулась громадянка Російської Федерації з метою отримання адміністративної послуги по продовженню строку перебування в Україні.

В ході здійснення фахівцями служби відповідної перевірки щодо достовірності відомостей у поданих документах встановлено факт підроблення медичної довідки, яка закладом охорони здоров’я не видавалась, проте слугувала підставою для подальшого продовження строку перебування на території держави.

Про даний випадок було повідомлено співробітників ГУНП області для з’ясування можливих обставин підроблення та проведення необхідних експертиз. Працівниками правоохоронних органів порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Працівники УДМС Хмельниччини й надалі вживатимуть заходи щодо запобіганню використання підроблених документів іноземцями на території області, а також притягненню їх до відповідальності згідно із чинним законодавством.

Управління ДМС у Хмельницькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *