Працівники Монастириського РС УДМС України в Тернопільській області уже користуючись ІД – картками документували паспортом громадянина України нового зразка своїх чоловіків

Працівники Монастириського РС УДМС України в Тернопільській області уже користуючись ІД - картками документували паспортом громадянина України нового зразка своїх чоловіків

Замінити паспорт-книжечку на ІД-картку виявили бажання чоловіки працівників Штекля Андрій та Предко Петро. Головний спеціаліст даного підрозділу, Вікторія Присяжна, тепер так і її колеги користуватиметься сучасним та надійно захищеним від підроблення документом, який є одним з кращих за якістю серед біометричних паспортів у багатьох країнах світу.

Зауважте, місце проживання, інформація про дітей та шлюб занесені на чіп.

Інформація, яка протягом життя може змінюватися, буде занесена лише до електронного чіпу паспорта. Її можна змінити без необхідності виготовлення (і відповідно оплати) нового документа у підрозділі Міграційної служби.

Долучайтеся! Вся необхідна інформація на офіційному сайті ДМС. Отримати консультацію з приводу отримання адміністративних послуг можливо засобами телефонного зв’язку, електронної пошти та соціальної мережі Facebook.

Управління ДМС у Тернопільській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *