Працівниками УДМС Хмельниччини поміщено до ПТПІ іноземця, який незаконно перетнув державний кордон

Працівниками УДМС Хмельниччини поміщено до ПТПІ іноземця, який незаконно перетнув державний кордон

З метою запобігання та протидії нелегальній міграції працівниками Міграційної служби спільно із представниками УСБУ та УСР ДСР Національної поліції ГУНП в Хмельницькій області здійснювались організаційні та практичні заходи, спрямовані на забезпечення виконання міжнародних договорів України про реадмісію.

 В ході зазначених заходів встановлено, що громадянин Республіки Молдова був неодноразово засуджений за вчинення  ряду кримінальних правопорушень та на момент звернення до суду утримувався у державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор». Окрім цього, іноземець порушив ч.1 ст.332-2 ККУ «Незаконне перетинання державного кордону України»  та  немає жодних законних підстав для подальшого перебування на території держави.

Зважаючи на вищевикладені обставини, 08 жовтня Хмельницьким міськрайонним судом задоволено адміністративний позов Управління щодо затримання строком на шість місяців для ідентифікації неврегульованого мігранта з поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

09 жовтня керівництво слідчого ізолятору передали даного іноземця працівникам Міграційної служби, які притягнули його до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203, 2031 КУпАП.

Того ж дня, з метою виконання рішення суду, працівниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС області поміщено громадянина Республіки Молдова до Миколаївського ПТПІ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *