Плідні вихідні: одного кримінальника видворено, ще одного – поміщено до ПТПІ

Плідні вихідні: одного кримінальника видворено, ще одного - поміщено до ПТПІ

Запорізькі міграційники посилено здійснюють заходи із забезпечення виконання судових рішень про примусове видворення за межі України раніше засуджених іноземних громадян.

Так, цими вихідними, на виконання рішення Вільнянського районного суду працівниками відділу організації запобігання нелегальній міграції УДМС у співпраці із Службою безпеки України області за межі країни було примусово видворено громадянина Молдови, 1969 р.н., який в п’ятницю звільнився з Державної установи «Вільнянська виправна колонія №20», де відбував покарання за ч.2 ст.186 КК України (грабіж).

Іноземцю на 5 років заборонено в’їзд до України.

Також, для ідентифікації та в подальшому забезпечення примусового видворення, до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства було поміщено ще одного кримінальника, уродженця міста Баку, раніше засудженого до 4 років позбавлення волі в Оріхівській виправній колонії.

Після документування іноземця буде супроводжено до кордону працівниками Міграційної служби і правоохоронцями. Відповідно до рішення Оріхівського районного суду 39-річному іноземцю буде заборонено відвідувати Україну найближчих 5 років.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *