“Підприємець” із Запоріжжя робив підробні паспорти країн ЄС в Донецьку

25-річний мешканець Запоріжжя виготовляв «липові» документи та продавав їх через всеукраїнське агентство з працевлаштування людей до країн Євросоюзу (Болгарія, Польща, Румунія тощо).

Слідчі слідчого управління ГУНП в Донецькій області спільно з працівниками СБУ встановили, що для виготовлення підроблених документів фігурант влаштував підпільну типографію.

У кожному документі ділок змінював деякі дані замовника, а іноді й всю персональну інформацію.

Під час санкціонованих обшуків за місцем мешкання зловмисника та офісах на території трьох областей правоохоронці вилучили 700 «чистих» пластикових бланків, 21 готовий до видачі підроблений документ, гроші, здобуті незаконним шляхом – більше 120 000 гривень, близько 7 000 доларів та 6 000 євро. Також вилучено чорнову документацію та поліграфічне обладнання, яке використовувалося для виготовлення фальшивих паспортів.

За фактом відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст.190 (Шахрайство, вчинене у великих розмірах) та за ч.3 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за вказаний злочин – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Джерело: http://1news.zp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *