Під час спільних відпрацювань за сьогодні на Запоріжчині виявлено 7 порушників міграційного законодавства

Під час спільних відпрацювань за сьогодні на Запоріжчині виявлено 7 порушників міграційного законодавства

В області тривають заходи щодо протидії нелегальній міграції. Сьогодні, 18 червня,  працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції управління Міграційної служби разом із представниками СБУ області провели спільні відпрацювання місць скупчення іноземців у Запоріжжі, а працівники Бердянського і Мелітопольського міських відділів УДМС області – у відповідних районах.

Міграційники відпрацьовували ринки оптово-роздрібної торгівлі, заклади швидкого харчування тощо. Усього на законність перебування було перевірено близько 60 іноземних громадян.

За результатами роботи виявили 7 порушників міграційного законодавства, четверо з яких (громадяни Азербайджану, Нігерії, Чехії та Російської Федерації) незаконно перебували на території України. Відносно незаконних мігрантів складено адміністративні протоколи за ст.203 КУпАП, стосовно громадянина Азербайджану  прийнято рішення про примусове повернення за межі країни, із забороною в’їзду на 3 роки.

Ще у відношенні двох іноземців, громадян Лівану та Азербайджану, складено адміністративні протоколи за не продовжені вчасно посвідки на тимчасове проживання, а у відношенні громадянки України – за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземця.

Сума загального штрафу, який мають сплатити порушники, склала 15640 гривень.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *