Перший крок до електронної реєстрації місця проживання розпочато

Перший крок до електронної реєстрації місця проживання розпочато

Урядом внесено зміни до постанови КМУ від 02.03.2016 №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

З 1 квітня 2021 р. інформація про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб від органів місцевого самоврядування передається в електронній формі до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби з подальшою передачею інформації до Єдиного державного демографічного реєстру. Завдяки цьому стане можливою реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання онлайн.

 Із 55 створених територіальних громад у Тернопільській області, на які покладені функції реєстрації та  зняття з реєстрації місця проживання, 9 територіальних громад зареєструвалися у публічному сервісі “Реєстр територіальних громад” на офіційному сайті ДМС України, а саме: Збаразька, Козлівська, Байковецька, Заводська, Зборівська, Сарачуківська, Іване-Пустенська, Трибухівська, Гримайлівська. Ще 8 територіальних громад у процесі підключення до реєстру.

Робота органів реєстрації у “Реєстрі територіальних громад” дозволить вирішити проблему відсутності актуальної та повної інформації щодо реєстрації місця проживання громадян, накопичення неякісних даних та їх дублювання.

Управління ДМС у Тернопільській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *