Перша заступниця міністра Еміне Джапарова зустрілася з головою Представництва НАТО в Україні Александром Вінніковим
Еміне Джапарова подякувала за надання Україні статусу партнера з розширеними можливостями НАТО. Перша заступниця міністра наголосила на готовності української сторони провести технічні консультації з партнерами щодо більш детального визначення формату участі нашої держави у цій Програмі.
Було підтверджено, що Україна продовжить виконання Річної національної програми Україна-НАТО, яка є дорожньою картою реформ для посилення взаємосумісності Збройних Сил України та країн-членів Альянсу.
Окрему увагу учасники зустрічі звернули на проблематику мілітаризації Росією Кримського півострова, ситуацію з порушенням прав людини на окупованих територіях, поглиблення співпраці в Чорноморському регіоні з метою гарантування безпеки і стабільності, зокрема перебіг міжнародних командно-штабних навчань в акваторії Чорного моря Sea Breeze-2020.
Сторони підтвердили інтерес до поглиблення взаємодії та обмінялись думками щодо спільних дій.
Попередня
Україна завершує головування на Форумі безпекового співробітництва ОБСЄ
Наступна
В МЗС відбулася зустріч з послами Австралії, Кувейту та Саудівської Аравії