Паспорт – необхідний документ, який дає змогу реалізувати право голосу на місцевих виборах 2020

Паспорт – необхідний документ, який дає змогу реалізувати право голосу на місцевих виборах 2020

Друзі, нагадуємо, що до місцевих виборів, які відбудуться в Україні 25 жовтня 2020 року, залишилось трохи більше місяця. Зараз саме час потурбуватися про ваш паспорт громадянина України, який є основним документом для реалізації права голосу та підставою для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях особам, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списків виборців.

При цьому паспорт може бути як у вигляді паспортної книжечки, так і у вигляді ID-картки.

Для нас важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу і 25 жовтня прийшов на виборчу дільницю, маючи на руках паспорт. Тому нагадуємо, що термін оформлення документа у звичайному режимі складає 20 робочих днів, у терміновому – 10 робочих днів.

Звертаємо вашу увагу, що на період карантину оформити внутрішній  паспорт чи вклеїти актуальне фото по досягненні 25- та 45-річного віку можна у найближчому підрозділі Міграційної служби незалежно від реєстрації місця проживання.

Перевірити стан оформлення ID-картки можна:

  • на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html;
  • з допомогою чат-боту ДМС у месенджерах Viber та Telegram, який надсилає повідомлення про кожен новий етап оформлення документа аж до моменту, коли він прибуде до підрозділу для видачі.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *