Паспорт громадянина України для виїзду за кордон — це легко, навіть у 96 років!

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон — це легко, навіть у 96 років!

Маємо ще один власний рекорд!

Плануючи своє майбутнє і маючи впевненість на скоріше завершення карантинних обмежень, нещодавно до Рубіжанського міського відділу Міграційної служби Луганської області звернувся чоловік, якому в цьому році виповниться 96 років. Літній чоловік мав сумніви щодо віку, до якого можно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Працівники Рубіжанського міського відділу запевнили, що для оформлення закордонного біометричного паспорта в України не має жодних обмежень по віку!

Поважний чоловік був дуже здивований та зрадів, що маючи на руках закордонний паспорт він виконає свою обіцянку завітати на весілля до правнучки, яка мешкає за кордоном. Для Миколи Яковича це буде перша поїздка у літаку, про яку він мріяв все своє життя. Поважний вік не став перепоною для звернення до Міграційної служби, адже вся процедура зайняла мінімум часу.

Отримавши свій перший біометричний паспорт для виїзду за кордон , Пан Микола був дуже вдячний працівникам Міграційної служби Луганської області та пообіцяв завітати до відділу щоб поділитися враженнями про свою першу велику мандрівку.

Управління ДМС у Луганській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *