Отримати готову ID-картку в Запоріжжі можна і напередодні виборів, і в день голосування

Отримати готову ID-картку в Запоріжжі можна і напередодні виборів, і в день голосування

Шановні запоріжани, повідомляємо вам, що, сприяючи виборчому процесу, усі територіальні підрозділи Міграційної служби Запоріжчини будуть працювати у переддень виборів 24 жовтня, згідно свого звичайного робочого графіку, та безпосередньо у день проведення голосування 25 жовтня – з 8.00 до 20.00 для забезпечення видачі вже готових паспортних документів.

Окрім того, 25 жовтня, буде працювати і гаряча лінія УДМС – за телефоном (061) 233-07-77 протягом дня можна отримати консультацію з питань, які входять до компетенції служби.

Нагадаємо, що реалізувати виборче право можна маючи на руках тільки діючий паспорт громадянина України у вигляді книжечки чи ID-картки, ніяких додаткових документів подавати не потрібно.

Зверніть увагу, що за інформацією ЦВК, отримати бюлетень, пред’явивши електронний документ у мобільному додатку «Дія», під час цих виборів не є можливим, так як у ДВК відсутні технічні пристрої, за допомогою яких можна перевірити такий паспортний документ. А ось відсутність в паспорті вклеїного в 25/45 років фото не є підставою для не видачі бюлетеня.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *