Онлайн-марафон до Дня Незалежності України охопив мільйон людей з усього світу

Онлайн-марафон Міністерства закордонних справ України тривав майже шість годин. 

До святкування приєдналися глядачі з різних куточків світу – трансляція 24 серпня стартувала тричі: о 04:00, 10:00 та 17:00 за Києвом, та загалом тривала майже 18 годин. 

Найбільше глядачів онлайн-марафон переглянули в США, Польщі, Туреччині, Німеччині, Італії, Чехії, Португалії, Іспанії, Великій Британії та Австрії. 

До програми марафону увійшли трейлери українських фільмів та кінострічка “Дякую”, діджейські сети Sky, Михайла Балога та Марини Круть, надихаючі історії про Україну та талановитих українців. В ефірі були сюжети про виставку Ukraine WOW, українські екобренди (DZHUS) та вітання з усього світу. ONUKA з’являлась з “Відліком”, Настя Каменських вітала іспанською, а Євген Клопотенко готував борщ. Докладно про усе – у трансляції за посиланням

МЗС України дякує за партнерство Українському інституту та всім організаціям, які поділилися яскравим контентом про Україну – проєкту Ukraїner, Асоціації в’їзних туроператорів України, Суспільному (ПАТ “НСТУ”), Державному агентству України з питань кіно, Міністерству культури та інформаційної політики України, Національному олімпійському комітету України, Національному паралімпійському комітету України, Українському тижню моди (Ukrainian Fashion Week) та бренду DZHUS, Джамалі, NK, гуртам “ONUKA”, “The Hardkiss”, B&B Project, DJ Sky, MANU & KRUTЬ та проєкту EVE8, Євгену Клопотенку, DiscoverDestinationUA, Artefact, Dronarium Українa.

Україна та Малайзія розширюватимуть співробітництво у політичній та економічній сферах

Дмитро Сенік: спільна реалізація інвестиційних проєктів сприяє розвитку економік України і КатаруДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *