Незаконного мігранта, який переховувався від міграційників, буде видворено з України

Незаконного мігранта, який переховувався від міграційників, буде видворено з України

Сьогодні, з метою забезпечення примусового видворення, до Миколаївського ПТПІ було поміщено неврегульованого мігранта, який мав покинути територію нашої країни ще у 2018 році. Супровід здійснили спеціалісти відділу запобігання нелегальній міграції УДМС разом із працівниками УБЗПТЛ ГУНП Запорізької області.

Громадянин Грузії раніше проживав у Харківській області та, перебуваючи у шлюбі з громадянкою України, мав посвідку на тимчасове проживання. Після розлучення, у 2018 році, посвідку було анульовано і іноземець мав покинути Україну у семиденний термін, але не зробив цього. Як наслідок, Харківським ГУДМС було прийнято рішення про його примусове повернення за межі країни. Замість того, щоб залишитися в рамках закону, порушник не покинув територію України, жив на вулиці та переховувався від міграційників.

Виявили нелегала-безхатька на початку цього тижня під час спільних відпрацювань працівники Комунарського відділу міграційної служби разом із УБЗПТЛ ГУНП в одному із районів Запоріжжя.

Стосовно незаконного мігранта фахівці міграційної служби підготували позов до суду про примусове видворення, який Комунарський районний суд повністю задовольнив. Порушнику заборонено в’їзд в Україну на 5 років.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *