Неврегульованого мігранта з Азербайджану помістили до пункту тимчасового перебування іноземців

Неврегульованого мігранта з Азербайджану помістили до пункту тимчасового перебування іноземців

Працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Уманського районного відділу Управління ДМС України в Черкаській області супроводили до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) 38-річного громадянина Азербайджану.

В Україну іноземець потрапив у січні 2019 року, часто змінював місце перебування, аби не потрапити в поле зору міграційників та правоохоронців. Проте за рік був виявлений на території міста Умань міграційниками, які прийняли стосовно нього рішення про примусове повернення до країни походження. Самостійно залишити територію України азербайджанець мав до 06 березня 2020 року, але замість виконання рішення знову почав переховуватися.

Оскільки громадянин Азербайджану не виконав в установлений строк без поважних причин рішення про примусове повернення, суд задовольнив позов міграційників про примусове видворення іноземця з України. У ПТПІ неврегульований мігрант очікуватиме на примусове повернення додому.

Управління ДМС у Черкаській області

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *