Не теоретики, а практики: працівники УДМС в Запорізькій області активно користуються ID-паспортами

Не теоретики, а практики: працівники УДМС в Запорізькій області активно користуються ID-паспортами

Три тижні в рамках інформаційної кампанії #ID_це_просто та  #я_за_ID ми розповідали вам усе про паспорт громадянина України у формі ID-картки – самодостатній документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, не потребує ані зчитування даних з чіпу, ані подання будь-яких додаткових довідок чи сертифікатів.

Багато уваги приділили особливостям біометричного паспорта нового зразка, його надійності, електронним сервісам та послугам, якими користуються власники ID.

Але найважливішим для нас було розповісти про реальний досвід громадян, які вже є власниками ID-карток та отримують при цьому безліч переваг. Це зовсім різні люди: школярі і пенсіонери, молоді матусі і держслужбовці, люди, які потрапили у складні життєві обставини та молодь, яка завжди прагне крокувати в ногу з часом і користуватися усіма можливостями сучасного цифрового світу.

Співробітники Міграційної служби Запоріжчини не залишаються осторонь та не лише надають фахову допомогу під час оформлення паспорта, а й самі радо оформлюють та користуються біометрією.

Рішення змінити старі паспорта-книжечки на ID-картки нашими фахівцями – це гарна нагода на власному прикладі розповісти відвідувачам, в чому переваги сучасного мобільного документа у порівнянні з паспортом у вигляді книжечки та самостійно протестувати додаткові електронні послуги і сервіси, які активно впроваджуються в Україні, та є доступними, у першу чергу, саме для власників біометричних документів.

Бажаєте долучитися до користувачів і ви?

Радо чекаємо всіх у наших підрозділах!


Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *