Національна комісія України у справах ЮНЕСКО та Асоціація міст України розвиватимуть співробітництво

13 вересня 2021 року Голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, перша заступниця міністра Еміне Джапарова та Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан підписали Меморандум про співробітництво між Національною комісією України у справах ЮНЕСКО та Асоціацією міст України (АМУ).

Під час зустрічі Еміне Джапарова поінформувала про хід реформування Національної комісії України. Також, сторони обговорили напрями майбутньої співпраці, зокрема висловили намір щодо організації та реалізації спільних заходів під патронатом Нацкомісії.

Перша заступниця міністра запевнила в готовності сприяти популяризації культурних, освітніх, наукових, довкільних та інших надбань та досягнень міст України в світі.

«Синергія між Нацкомісією та АМУ має суттєво збільшити ефективність залучення міст України до проєктів ЮНЕСКО, підвищити зацікавленість та інформованість міст щодо діяльності ЮНЕСКО, перспектив та можливостей, які вона відкриває», – зазначила Голова Нацкомісії.

Співрозмовники висловили сподівання, що налагодження співробітництва між Нацкомісією та Асоціацією стане важливим кроком для підвищення ролі українських міст в діяльності ЮНЕСКО, надасть додаткові можливості ділитися своїми передовими практиками та розвивати партнерські відносини з залученням державного та приватного секторів, а також громадянського суспільства, сприяючи зміцненню авторитету України на міжнародній арені.

Довідково: Асоціація міст України є потужною організацією, що довела свою спроможність захищати інтереси місцевого самоврядування на національному та європейському рівнях.
Головною метою Асоціації є покращення якості життя в територіальних громадах шляхом вирішення нагальних завдань, налагодження взаємодії та співпраці з міжнародними організаціями тощо.
Станом на грудень 2020 року, Асоціація міст України об’єднує 909 членів – міста, селища і села, в яких проживає понад 80% населення України.

Україна та Латвійська Республіка продовжуватимуть розвивати дружні відносини

У Женеві відкрилася 48-ма сесія Ради ООН з прав людиниДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *