Налагоджуємо подальшу співпрацю з адміністрацією державної установи «Кременчуцька виховна колонія»

Налагоджуємо подальшу співпрацю з адміністрацією державної установи «Кременчуцька виховна колонія»

На днях відбулась робоча нарада керівництва міграційної служби м. Кременчука з адміністрацією державної установи «Кременчуцька виховна колонія».

Засідання відбулось у приміщенні Автозаводського районного відділу у м. Кременчуці управління Державної міграційної служби в Полтавській області. В зустрічі прийняли участь керівництво міграційної служби та виховної колонії. Основною метою наради стало налагодження подальшої тісної взаємодії в напрямку своєчасного оформлення вихованцям паспортів громадянина України.

Учасники обговорили нагальні питання, які виникають під час збору необхідних документів для оформлення паспорту з боку рідних вихованців. Виробили подальший порядок та умови отримання найголовнішого документу в житті юнаків та пріоритетні напрямки і алгоритм дій фахівців.

Загалом, завдяки налагодженій співпраці:

  • з початку 2020 року 11 вихованців мали змогу отримати вперше найголовніший документ в їхньому житті – паспорт громадянина України;
  • жоден вихованець в 2020 році не звільнився з установи без найголовнішого документу – паспорта громадянина України;
  • на кінець 2020 року у виховній колонії забезпечено 100% паспортизація підлітків.

Начальник колонії Олександр Сайко подякував керівництву міграційної служби за плідну взаємодію, дієву допомогу, яка надається колонії в питаннях паспортизації вихованців.

Управління ДМС у Полтавській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *