На запит поліції Міграційна служба Івано-Франківщини перевірила законність перебування в Україні 4 іноземців

На запит поліції Міграційна служба Івано-Франківщини перевірила законність перебування в Україні 4 іноземців

Міграційна служба Івано-Франківської області у межах своєї компетенції здійснила перевірку щодо законності перебування на території України низки осіб-іноземців, котрі, за даними поліції, можуть бути причетними до спричинення бійки 30 грудня в Івано-Франківську і заподіяння тілесних ушкоджень двом громадянам Індії.

Інформуємо про результати перевірки. У процесі розслідування кримінального провадження правоохоронці звернулися до міграційної служби із запитами щодо законності перебування в Україні 4 іноземців віком від 26 до 33   років.

Отже, за наявною інформацією Єдиної інформаційно-аналітичної системи Управління міграційними процесами:

  • громадянин А.,1992 року народження, та громадянин І., 1994 року народження, уродженці Ісламської Республіки Пакистан, громадяни Єгипту, документовані посвідками на постійне проживання в Україні від 2019 року ГУ ДМС України в Донецькій області на підставі возз’єднання сім’ї ( їхні діти – громадяни України);
  • громадянин І., 1992 року народження, громадянин Ісламської Республіки Пакистан, документований посвідкою на тимчасове проживання в Україні від 2020 року ГУ ДМС України в Донецькій області на підставі возз’єднання сім’ї ( перебуває у шлюбі з громадянкою України);
  • громадянин М., 1987 року народження, громадянин Ісламської Республіки Пакистан, документований посвідкою на тимчасове проживання в Україні від 2020 року ГУ ДМС України в Донецькій області на підставі возз’єднання сім’ї ( перебуває у шлюбі з громадянкою України).

Таким чином, з урахуванням цих обставин вказані особи-іноземці проживають на території України на законних підставах і можуть безперешкодно обирати місце проживання в нашій країні. Крім того, відповідно до законодавства України громадяни-іноземці у разі вчинення правопорушення можуть притягуватися до адміністративної та кримінальної відповідальності на таких же підставах, як і громадяни України.

Наголошуємо на тому, що міграційна служба здійснює свої повноваження виключно у спосіб та на підставі положень чинного законодавства у сфері протидії незаконній міграції.

Інформуємо також, що цього тижня в УДМС в Івано-Франківській області буде проведено прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ, в ході якої журналісти матимуть можливість отримати компетентні відповіді на запитання щодо діяльності міграційної служби, в тому числі, і ті, що стосуються аспектів перебування в Україні громадян інших країн.

Управління ДМС в Івано-Франківській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *