На Вінниччині проведено онлайн-семінар з працівникам центру соціальної служби Вінницької ОДА

На Вінниччині проведено онлайн-семінар з працівникам центру соціальної служби Вінницької ОДА

Сьогодні, на базі центру підвищення кваліфікації Вінницької ОДА у рамках короткострокового семінару в онлайн-режимі I-й заступник начальника УДМС України у Вінницькій області Антоніна Ратушна, в межах компетенції покладених на територіальні органи ДМС України, надала роз’яснення працівникам центру соціальної служби щодо вимог міграційного законодавства, зокрема,  документування паспортними документами. Крім того, Антоніна Ратушна довела до відома запровадження в дію зміни до Правил реєстрації місця проживання та порядку передачі органами реєстрації до Реєстру територіальних громад.

Здобуті знання органами реєстрації будуть застосовані в практичній діяльності вже з 1 квітня 2021 року, що без сумніву покращить якість надання адміністративних послуг населенню.

Організаторами проекту зазначено, що проведення спільних семінарів дає більше уяви щодо проблем громадян, що перебувають у складних життєвих обставинах та у свою чергу є дієвим фактором для скорішого і якісного вирішення соціально-побутових негараздів такої категорії населення.

Управління ДМС у Вінницькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *