На промисловому ринку «7-й кілометр» в Одесі виявлено порушників міграційного законодавства

На промисловому ринку «7-й кілометр» в Одесі виявлено порушників міграційного законодавства

Співробітниками Головного управління ДМС України в Одеській області спільно з військовослужбовцями Національної гвардії на промисловому ринку «7-й кілометр» в проводяться заходи, спрямовані на виявлення правопорушень у сфері міграційного законодавства.

Наразі, за результатами проведених заходів виявлено ряд правопорушень, пов’язаних з недотриманням іноземцями правил перебування в Україні і транзитного проїзду її територією. Відповідно до статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), до відповідальності буде притягнуто двох іноземців – громадянина Узбекистану та Азербайджану, відносно останнього також буде прийняте рішення про примусове повернення в країну походження.

Також виявлено громадянина Туркменістану, який приїхав в Україну навчатись у вищому навчальному закладі, а сам працював на ринку. Відносно даного студента буде складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 203 КУпАП, також до відповідальності буде притягнуто навчальний заклад, що передбачено ст. 204 КУпАП.

Міграційна служба дякує правоохоронним органам за плідну співпрацю.Головне управління ДМС в Одеській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *