На промринку «7-й кілометр» перевірили іноземців на дотримання міграційного законодавства

На промринку «7-й кілометр» перевірили іноземців на дотримання міграційного законодавства

Співробітниками Головного управління ДМС України в Одеській області спільно з працівниками Національної поліції, Державної прикордонної служби,  на промринку «7-й кілометр»,  провели заходи щодо інформування іноземців та осіб без громадянства про зміни  норм міграційного законодавства під час дії карантину   ( КМУ №259 від 18.03.2020), а також здійснили перевірку дотримання іноземцями міграційного законодавства.

Перевірку було здійснено відносно 57 осіб. Внаслідок перевірки 9 іноземців, які порушили міграційне законодавство, запрошено до Головного управління ДМС України в Одеській області для детальної перевірки. В Міграційній службі, у зв’язку з карантинним режимом, іноземцям поміряли температуру.  У 2-х іноземців температура була високою, у зв’язку з цим  і їм викликали швидку допомогу, яка їх  доставила до Одеської міської інфекційної лікарні.

За результатами проведених заходів складено 4 протоколи відносно громадян В’єтнаму, Пакистану , Узбекистану та Непалу за  ст. 203 КУпАП, із забороною   в’їзду на територію України протягом трьох років. Також відносно громадянина Узбекистану складено протокол за те, що при собі  не мав  паспортних документів.

Міграційна служба дякує правоохоронним органам за плідну співпрацю.


Головне управління ДМС в Одеській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *