На крок ближче до онлайн взаємодії між територіальними громадами та Міграційною службою

На крок ближче до онлайн взаємодії між територіальними громадами та Міграційною службою

Наразі активно триває процес переходу в електронний формат взаємодії реєстрів територіальних громад з демографічним реєстром.

Отож, з 1 квітня передача інформації про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб здійснюватиметься в електронній формі органами реєстрації до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби для її подальшої передачі до Єдиного державного демографічного реєстру.

Нині головне завдання для Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області – проконтролювати приєднання об’єднаних територіальних громад до публічного сервісу “Реєстр територіальних громад” на офіційному сайті ДМС, оскільки Міграційна служба виконує контролюючі функції дотримання органами реєстрації ОТГ вимог законодавства з питань реєстрації місця проживання. Із 49 об’єднаних територіальних громад Кіровоградщини 43 мають доступ до відповідного сервісу на платформі ДМС.

Ще одним важливим етапом переходу до електронної взаємодії є ознайомлення з роботою у новому програмному забезпеченні. Вчора в Управлінні ДМС пройшло відповідне навчання для міграційників та реєстраторів ОТГ із залученням районних підрозділів в онлайн форматі. Представник Державного підприємства «Документ» Василь Буржинський роз’яснив як практично здійснюватиметься обмін актуальною інформацією про місце реєстрації або зняття з реєстрації у новому реєстрі на порталі ДМС.

Впровадження таких новацій ліквідує паперовий обмін відомостями про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання між відомствами, а в електронному форматі він стане більш оперативним. При зверненні до державних органів громадянам для отримання послуг не потрібно буде надавати додаткові довідки. 

Управління ДМС у Кіровоградській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *