На Донеччині виявлено чергового порушника міграційного законодавства України

На Донеччині виявлено чергового порушника міграційного законодавства України

04 березня поточного року до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців, з метою подальшого видворення за межі України, було поміщено громадянина Г. Республіки Вірменія, який неодноразово порушував міграційне законодавство України.

У 2017 році, стосовно вказаного громадянина Олександрівським районним судом Донецької області приймалось рішення стосовно примусового видворення його за межі України. На підставі цього рішення, він був поміщений у Чернігівському ПТПІ та згодом  видворений у примусовому порядку за межі України через КПП «Бориспіль». Крім того, йому заборонявся подальший в’їзд в Україну. Проте, здійснивши на батьківщині обмін паспортного документу,  у 2018 році, порушуючи законодавство України про перетин державного кордону, зазначений громадянин знову прибув в Україну. Перебуваючи на території України незаконно вів антисоціальний спосіб життя.      Олександрівським районим сектором міграційної служби  у взаємодії з Відділом протидії нелегальній міграції міграційної служби в Донецькій області та управлінням боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласної поліції проводились заходи з встановлення цього іноземця. Після проведення відповідних заходів було виявлено цього громадянина та за рішенням суду поміщено до ПТПІ. Натепер вирішується питання його примусового видворення з України.

Робота з протидії нелегальній міграції та дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України тривають.

Головне управління ДМС у Донецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *