На Черкащині провели низку превентивних заходів щодо запобігання корупції

На Черкащині провели низку превентивних заходів щодо запобігання корупції

Злободенним питанням обговорення серед громадськості є запобігання та протидія корупції. Це явище повсякденне та загальновідоме. Щодня у ЗМІ з’являється інформація про викриття посадовців на отриманні хабарів.

Управлінням ДМС України в Черкаській області здійснюється активна робота щодо протидії корупції, запроваджено систематичне проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів антикорупційного спрямування за участю працівників установи.

Низку роз’яснювальних бесід проведено головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Романом ІЩЕНКОМ з працівниками Управління, зокрема обласного апарату, Придніпровського, Соснівського РВ у м. Черкаси та Черкаського  РВ. З іншими територіальними підрозділами антикорупційні заходи проводилися дистанційно.

Метою превентивних заходів є активізація знань антикорупційного законодавства у працівників, інформування про найрезонансніші корупційні події, статистику кримінальних проваджень за фактами корупційних правопорушень та вироків за корупційні злочини.

І щоразу службовцям наголошують про невідворотність відповідальності за будь-яке скоєне правопорушення.

Управління ДМС у Черкаській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *