На Буковині оштрафували двох громадян РФ

На Буковині оштрафували двох громадян РФ

Громадянина РФ, який порушив термін перебування на території України задовго до впровадження карантинних заходів, виявили працівники Глибоцького РВ УДМС у Чернівецькій області на території с. Старий Вовчинець. Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та оштрафовано на 1700 грн.

Водночас місцеву мешканку – громадянку України, яка незаконно надавала йому житло, притягнуто до адмін-відповідальності за ч. 1 ст. 206 КУпАП. За порушення міграційного законодавства жінці довелося сплатити штраф у розмірі 5100 грн.

Ще одну громадянку РФ, яка проживала у с. Оршівці без жодних дозвільних документів, маючи при цьому підстави для оформлення дозволу на імміграцію в Україні, виявили працівники Кіцманського РВ УДМС у Чернівецькій області. 

Іноземку також притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та оштрафовано на 2380 грн. Окрім того, штраф за ст. 205 КУпАП довелося сплатити місцевому мешканцю – громадянину України, який не подбав про своєчасну реєстрацію своєї гості.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *