На базі Кременчуцького ЦНАП продовжуємо ділитися досвідом у форматі онлайн-занять

На базі Кременчуцького ЦНАП продовжуємо ділитися досвідом у форматі онлайн-занять

У рамках онлайн-навчання за короткостроковою програмою «Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг», організованого Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, продовжуємо ділитися досвідом з адміністраторами ЦНАП Полтавської області.

Начальник Автозаводького районного відділу у м. Кременчуці Міграційної служби Полтавщини Олена Коль зупинилася на порядку перебування громадян України за межами держави, в тому числі з неповнолітніми дітьми, та порядку перебування іноземців в Україні.

Також говорили про ознаки непридатності або підробки паспорта громадянина України для виїзду за кордон, про підстави для відмови в оформленні і видачі закордонного паспорта тощо.

Адміністратор відділу по роботі з ЄДДР Департаменту «ЦНАП у м. Кременчуці» Тетяна Кіяшко розповіла про оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (вперше та другого діючого), а також про його оформлення у зв’язку з обміном та втратою.

Тож, карантин не є перепоною, аби ділитися досвідом з колегами, адже всі ми прагнемо одного – надавати якісно адміністративні послуги громадянам.

Управління ДМС у Полтавській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *