МЗС України запустило проєкт про жінок в дипломатії #ДипломаткиБезКраваток

Проєкт складається з коротких відеороликів, у яких дипломатки керівного рівня МЗС України відверто говорять про професію, жіноче лідерство і мотивацію рухатися вперед. Відео публікуватиметься на фейсбук-сторінці міністерства.

“Дипломатія – це не чоловічий світ, як  вважалося раніше, а МЗС України нині – це реальні обличчя і людські історії, а також місце, де жінки можуть реалізувати себе. Цим проєктом ми хочемо показати справжнє жіноче обличчя українського МЗС і мотивувати жінок будувати кар’єру в дипломатії”, – прокоментувала проєкт перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

У відео українські дипломатки – пані посли, директорки департаментів, начальниці відділів та служб – говоритимуть у форматі монологу про: 

  • вирішальне у виборі професії, значимі для них історії з дипломатичного життя; 
  • баланс між особистим та дипломатичним життям;
  • жіноче лідерство в дипломатії і чи повинно бути більше жінок в МЗС;
  • персональний антистрес та натхнення; 
  • свої рецепти успіху.

Наразі вже опублікований промо ролик проєкту. Найближчими тижнями своїми думками поділяться перша заступниця міністра Еміне Джапарова, пані посол України в Сінгапурі Катерина Зеленко, директорка Департаменту комунікацій та публічної дипломатії Алла Польова, пані посол України у Фінляндії Ольга Діброва, директорка Департаменту міжнародного права Оксана Золотарьова, а також інші успішні українські дипломатки, керівниця патронатної служби Ольга Аксьонова.

Дорожньо-транспортна пригода в Польщі за участі громадян України

МЗС України зробило Тараса Шевченка світовим рекордсменом за кількістю встановлених пам’ятниківДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *