МЗС України висловлює глибокі співчуття у зв’язку із смертю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Китайській Народній Республіці Сергія Олексійовича Камишева

Міністерство закордонних справ України з глибоким сумом сповіщає, що 14 лютого у віці 64 років відійшов у вічність Надзвичайний і Повноважний Посол України в Китайській Народній Республіці Сергій Олексійович Камишев.

Сергій Олексійович розпочав роботу в МЗС у перші роки після здобуття Україною незалежності та присвятив понад два десятиліття свого життя роботі на дипломатичній ниві. Він особисто доклав значних зусиль для розбудови відносин з державами Азії та Близького Сходу, двічі – у 2004-2009 та 2019-2021 роках – очолював Посольство України в КНР. 

Своїм прикладом професіоналізму Сергій Олексійович надихнув не одне покоління українських дипломатів, які перейнявши його досвід та знання, нині працюють на відповідальних посадах, як в центральному апараті МЗС, так і за кордоном.

Міністерство закордонних справ України висловлює глибокі співчуття родині та близьким померлого у зв’язку з цією непоправною втратою. 

Світла пам’ять про Сергія Олексійовича завжди житиме в наших серцях.

Коментар МЗС України у зв’язку з останніми заявами МЗС РФ щодо конфлікту на Донбасі

Дмитро Кулеба: канадська декларація стане додатковим інструментом тиску на РФ для звільнення українських політв'язнівДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *