МЗС України вперше сформує стратегію публічної дипломатії

МЗС України разом з представниками експертних кіл, громадянського суспільства та бізнесу розпочали напрацювання стратегії публічної дипломатії. У фокусі першої зустрічі – як посилити вплив України на ключових платформах міжнародної взаємодії, ефективніше протидіяти хибним стереотипам та вдосконалити необхідні для цього компетенції у дипломатів.

“Сьогодні формування позитивного іміджу України за кордоном пов’язане з низкою викликів, у тому числі спричинених пандемією. Але закриті кордони та карантинні обмеження не мають стояти на заваді просування зовнішньополітичних інтересів України. Навпаки – завдяки глобальній діджиталізації перед Україною відкриваються нові можливості, зокрема створення цифрового контенту”, – наголосила перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

Упродовж стратегічної сесії експерти у сферах зовнішньої політики, комунікацій, культурної дипломатії та історичної пам’яті пропрацьовували як використати нові можливості та мінімізувати вплив негативних факторів на сприйняття України у світі.

Координує розробку стратегії публічної дипломатії Департамент комунікацій та публічної дипломатії Міністерства закордонних справ України. Міністерство закордонних справ України висловлює вдячність усім експертам, які беруть участь у роботі над стратегією. 

Дмитро Кулеба: Україна та Східне партнерство перебуватимуть у центрі уваги під час головування Португалії у Раді ЄС

Відповіді на поширені питання у зв'язку із забороною в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства в умовах карантинуДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *