МЗС України презентувало пріоритети публічної дипломатії на 2021-2025 роки

12 березня на території Національного заповіднику «Софія Київська» відбулася презентація “Публічна дипломатія МЗС 2.0″: Посилення голосу України в складних умовах гібридних загроз”. 

У заході взяли участь представники іноземного дипломатичного корпусу та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.  

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова представила іноземним партнерам ключові елементи стратегії публічної дипломатії України, її цілі та завдання. Вона наголосила, що зміцнення комунікаційних спроможностей, посилення компетенцій дипломатів і розвиток напряму публічної дипломатії є пріоритетними для МЗС.

Дипломатка підкреслила, що, попри триваючу російську агресію, Україна прагне розкрити себе світові як країна із зростаючим IT-сектором та інноваційними стартапами, сучасними цифровими рішеннями, величезним сільськогосподарським і гастрономічним потенціалом, бурхливим розвитком креативної індустрії, значним досвідом у протидії дезінформації і гібридним загрозам та привабливим туристичним потенціалом.

Команда МЗС України представила пріоритетні проєкти публічної дипломатії на культурному, економічному, цифровому, експертному та науково-освітньому напрямах. Окрема увага була приділена проєктам, де Україна може стати лідером у вирішенні глобальних проблем світу та забезпеченні сталого розвитку людства, зокрема у контексті зміцнення продовольчої безпеки. 

Еміне Джапарова запросила іноземних партнерів приєднатися до реалізації проєктів публічної дипломатії МЗС, які фокусуються на позитивній наративізації України як країни, привабливої для бізнесу, туризму, культурних відкриттів, освіти.

Дмитро Кулеба у Раді Безпеки ООН: “Настав час підвищити ефективність спільних зусиль задля деокупації Криму”

Дмитро Кулеба: нові стандарти роботи посольств зроблять їх ще більш ефективними та мобільнимиДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *