МЗС та «Повернись живим» закупили допомогу для військових медиків, які протистоять пожежам на Луганщині

Міністерство закордонних справ України та Фонд «Повернись живим» закупили медикаменти та засоби медичного призначення для військових медиків, які надають допомогу місцевим мешканцям та воїнам ООС, постраждалим від масштабних пожеж на Луганщині.

“Коли ми побачили масштаб пожеж на Луганщині, стало очевидно, що українським військовим медикам необхідна підтримка просто тут і зараз. Адже вони знаходяться на передовій не лише бойових дій, але й протидії пожежам та їх наслідкам. Ми з Фондом “Повернись Живим” вирішили оперативно використати залишок коштів нашої благодійної акції, аби забезпечити військових медиків Збройних Сил України тим, що необхідно просто у цю хвилину”, – заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Як повідомлялося, наприкінці квітня МЗС та фонд «Повернись живим» провели спільну акцію «Захисти захисника». Українські дипломати в усьому світі перерахували частину своєї заробітної плати на потреби медиків Збройних Сил України, які нині протистоять двом загрозам: епідемії COVID-19 та російській агресії на Донбасі. Загальна сума допомоги склала понад 1 мільйон 750 тисяч гривень.

На частину цих коштів фонд закупив 5000 реагентів для проведення ПЛР-досліджень на коронавірусну інфекцію, а згодом ще 1200 захисних костюмів для військових медиків.

Станом на сьогодні, на рахунку фонду «Повернись живим» залишилося 160 500 гривень від загальної суми, яку зібрали українські дипломати.

Саме цей залишок коштів використаний для оперативної допомоги військовим медикам на Луганщині, яка потерпає від пожеж.

На Форумі безпекового співробітництва ОБСЄ під головуванням України обговорили нерозповсюдження зброї масового знищення

Дмитро Кулеба: ЄС визначив Україну одним з пріоритетних партнерів Європейської водневої стратегіїДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *