Миколаївщина приєдналась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Миколаївщина приєдналась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Миколаївські міграційники долучились до виставки “Очікування vs Реальність” в рамках акції “16 днів проти насильства”, яка відкрилась на Соборній площі Миколаєва 28 листопада.

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловіків.

У виставці висвітлено історії реальних громадян, які в пошуках кращого життя приймали пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій. Кожна історія складається з 2 частин: з одного боку “Очікування” з приємними, але нелегальними, умовами працевлаштування, а з іншого боку “Реальність” – відображення того, на що можуть перетворитись обіцянки нелегального працевлаштування.

Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Відвідати виставку у Миколаєві можна буде до 2 грудня.


Управління ДМС у Миколаївській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *