Міграційники з правниками вкотре говорили про права та пільги внутрішньо переміщених осіб

Міграційники з правниками вкотре говорили про права та пільги внутрішньо переміщених осіб

Завідувач Городищенського районного сектору Управління ДМС України в Черкаській області Руслана ШЕВЧЕНКО спільно з представником Городищенського БПД Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час круглого столу відзначили, що основним правовим документом щодо обговорюваної теми є Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Питання забезпечення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб (ВПО) протягом останніх шести років залишається одним із найважливіших та найскладніших в українському суспільстві. ВПО користуються тими ж правами та обов’язками, що й інші громадяни України. Винятків немає й у питанні документування біометричними документами. Є деякі відмінності у переліку документів, що подаються для оформлення паспорта засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

Руслана ШЕВЧЕНКО зазначила, що для осіб, які отримували паспорт на окупованих територіях, вичерпного переліку документів не існує, так само як обов’язку особи надавати такі документи. Однак слід пам’ятати, що документування не ідентифікованих осіб є неможливим.

Додамо, що за І півріччя 2020 року територіальними підрозділами Управління ДМС України в Черкаській області надано понад 400 адміністративних послуг внутрішньо переміщеним особам.

 

Управління ДМС у Черкаській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *