Міграційники проводять моніторинг дотримання міграційного законодавства на Черкащині

Міграційники проводять моніторинг дотримання міграційного законодавства на Черкащині

У м. Черкаси міграційники відвідали гуртожитки закладів освіти, у яких навчаються студенти-іноземці, аби перевірити чи  дотримуються правил перебування в Україні іноземні громадяни. Додатково відпрацьовували місця ймовірного перебування іноземців на території міста.

Громадянина Лівії, здобувача вищої освіти, за недодержання встановленого порядку реєстрації притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП. Окрім цього, посадовій особі закладу вищої освіти теж доведеться сплатити штраф за це адміністративне правопорушення, на неї складено протокол за ст. 204 КУпАП.

Аналогічні відпрацювання проводилися у м. Умань працівниками сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Уманського районного відділу Управління ДМС України в Черкаській області.

Там іноземна студентка працевлаштувалася у місцевому закладі громадського харчування без відповідного дозволу на це. Дівчину притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП. Власнику закладу за порушення встановленого порядку працевлаштування іноземців та осіб без громадянства теж доведеться відповідати перед законом за ст. 204 КУпАП та сплатити штраф.

Міграційна служба систематично проводить заходи щодо встановлення законності перебування іноземних громадян та осіб без громадянства на території Черкащини.

Управління ДМС у Черкаській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *