Міграційники Миколаївщини примусово видворили громадянин Республіки Молдова

Міграційники Миколаївщини примусово видворили громадянин Республіки Молдова

14.11.2017 року, під час проведення цільових профілактичних заходів  співробітниками Первомайського РВ УДМС України в Миколаївський області був виявлений громадянин Республіки Молдова який ухилився від виїзду із України після закінчення терміну перебування. Того ж дня, за фактом порушення міграційного законодавства відносно нього було прийнято рішення про примусове повернення. При цьому громадянину Молдови було роз’яснено, що у випадку невиконання цього рішення до нього буде застосовано примусове видворення, але, незважаючи на це,  вказана особа територію України не покинула.

03.04.2019 року в ході активних заходів з протидії нелегальній міграції в рамках операції «Мігрант» співробітниками Первомайського РВ УДМС України в Миколаївський області вказаного громадянина було повторно виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 КУпАП в частині ухилення від виїзду та накладено штраф у сумі 1700 грн.

24.04.2019 року Первомайським міськрайонним судом Миколаївської області було прийнято рішення про примусове видворення громадянина Республіки Молдова.

23.07.2020 року співробітниками УДМС України в Миколаївській області через пункт пропуску “Паланка-Маяки-Удобне” вказаного громадянина Молдови було видворено до країни походження з забороною подальшого в’їзду в Україну на 5 років.

 

Загалом, з початку 2020 року під час проведення цільових профілактичних заходів з протидії нелегальній міграції на території Миколаївської області було виявлено 55 нелегальних мігранти.

11 осіб було розміщено до ПТПІ з метою ідентифікації та/або забезпечення примусового видворення.

Притягнуто до адміністративної відповідальності 180 осіб.

У відношенні 46 громадян прийнято рішення про примусове повернення до країни походження та відносно 19-ох осіб прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну.

Накладено штрафів на суму – 267,6 тис. грн., стягнуто коштів – 250,7 тис. грн.

Управління ДМС у Миколаївській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *